Meniu
Prenumerata

sekmadienis, lapkričio 24 d.


Komentarai
Kaip išvengti kibernetinio karo?
Pastarųjų kelerių metų įvykiai, tokie kaip Rusijos kibernetinis įsikišimas siekiant pakreipti 2016 m. JAV prezidento rinkimų baigtį Donaldo Trumpo naudai, anoniminiai kibernetiniai išpuoliai, 2015 m. sutrikdę Ukrainos elektros tiekimo tinklą, ir „Stuxnet“ virusas, sunaikinęs tūkstantį Irano centrifugų, sustiprino vis labiau augantį nerimą dėl konfliktų kibernetinėje erdvėje.
Aktualijos
Pasaulį supurtė didžiulė kibernetinių atakų banga
Didžiulė kibernetinių atakų banga, penktadienį sukėlusi sumaištį dešimtyse šalių, tikriausiai yra susijusi su viena saugumo spraga, minima dokumentuose, nutekintuose iš JAV Nacionalinio saugumo agentūros (NSA), sako ekspertai.
Aktualijos
Pretendentui į Prancūzijos prezidentus E. Macronui – kibernetinis kirtis
Kandidato į Prancūzijos prezidentus Emmanuelio Macrono kampanijos komanda, internete pasirodžius tūkstančiams jos vidaus susirašinėjimo dokumentų, penktadienį patvirtino, kad patyrė „didžiulę ir koordinuotą įsilaužimo ataką“, ir pasmerkė bandymą „destabilizuoti demokratiją“.
Komentarai
Nuostabi gąsdinanti ateitis
Pirmoji kibernetinė ataka surengta 1988 m. lapkričio 2 d., kai tuometis Masačusetso universiteto studentas, o dabar jo profesorius, Robertas Tappanas Morrisas sukūrė Morriso kirminu pramintą skaitmeninį kenkėją, kuriuo buvo užkrėsti daugiausia JAV kompiuteriai.
ŽYMA
KIBERNETINĖS ATAKOS